21.10.2022
12:15

В Києві почалися віялові відключення електроенергії, в Кривому Розі патрулі вимикають зовнішню рекламу

У Києві та інших населених пунктах Київської області з 09:20 п'ятниці 21 жовтня почалися тимчасові відключення електроенергії, бо жителі не знизили споживання в достатній мірі. 

Про це повідомив  голова Київської обласної військово-цивільної адміністрації Олексій Кулеба.

В області спостерігається зростання споживання електроенергії. У зв’язку з цим у регіоні з 09:20 вимушено розпочалися тимчасові відключення! Звертаюся до всіх! Необхідно тотально економити електроенергію. Це стосується всіх. Вимикаємо зайві електроприлади. Від чайників до енергообігрівачів. Від прасок до пральних машин. Не вмикаємо жодного енергоємного приладу! - сказав губернатор.

У Києві з 09:20 також почалися "стабілізаційні відключення світла", повідомили в ДТЕК "Київські електромережі" з посиланням на розпорядження НЕК "Укренерго".

Увечері 20 жовтня вулиці Кривого Рогу патрулювало 19 бригад, які шукали тих, хто не звертає уваги на розпорядження та не економить електроенергію. Про це у себе в Telegram-каналі повідомив голова військової адміністрації міста Олександр Вілкул.

"Як я і попереджав, правила економії електроенергії в Кривому Розі контролюватимуться максимально жорстко", — прокоментував він.

В результаті патрульні бригади виявили та відключили від електропостачання 70 комерційних об'єктів, які порушували припис відключити зовнішню рекламу та ілюмінацію.

Нагадаємо, вчора в Укренерго попередили про обмеження енергоспоживання у всій Україні. Споживачів попередили, що чим більше вони економлять енергії, тим менше аварійних відключень відбувається в країні.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що з 10 жовтня ЗС РФ знищили 30% українських енергостанцій.

У центрі уваги