20.10.2022
14:33

У Миколаєві мають намір запустити тепло у всі будинки попри те, що більша частина городян виїхала - Сєнкевич

Жителі Миколаєва незважаючи на війну намагаються сплачувати за житлово-комунальні послуги. Зокрема, за теплопостачання, рівень розрахунків за яке нині становить близько 70-80 відсотків.

Про це під час брифінгу 20 жовтня повідомив міський голова Олександр Сєнкевич.

"Наші миколаївці підтримують рідне місто, і навіть знаходячись за кордоном намагаються сплачувати за житлово-комунальні послуги. Зокрема, це теплопостачання, рівень розрахунків за яке нині становить близько 70-80 відсотків. Бо наші комунальники постійно працюють, підтримуючи систему у робочому стані", - сказав мер.

Він також зазначив, що цієї зими намагатимуться запустити тепло у весь житловий фонд, попри те, що більша частина миколаївців виїхала.

"Адже якщо цього не зробити, то меблі та майно в квартирах за зиму відсиріють і зіпсуються. Тоді на їх відновлення піде більше коштів. Тому ті, хто навіть не проживає у місті, повинні будуть сплачувати за цю послугу", - наголосив Сєнкевич.

Те ж саме, за його словами, стосується і квартплати. Адже управляючі компанії працюють, ремонтують комунікації, готують будинки до зими і таке інше. Тому потрібно платити всім, навіть якщо не проживаєш. А ось вода, газ та електрика обліковується лічильниками. Через це там проблем з оплатою немає, якщо не споживаєш.

Мер також нагадав, що з початку повномасштабної війни російські терористи не обстрілювали Миколаїв лише 40 діб. Тому нагальною проблемою у місті наразі є побиті тисячі вікон в житлових будинках. Місцеві комунальники не встигають забити їх ОСБ-плитами на зиму, тому на допомогу мають приїхати ремонтні бригади з Житомира, Рівного, Луцька та Одеси.

Нагадаємо, в Миколаєві хочуть у листопаді запустити опалення. Щоправда, поки що в тестовому режимі. 

У центрі уваги