18.10.2022
12:11

У Лимані на Донеччині ексгумували тіла п'ятьох дітей, яких убили росіяни - поліція

У деокупованому Лимані Донецької області ексгумовано тіла п'ятьох дітей, які загинули внаслідок ворожих обстрілів. Загалом станом на ранок вівторка, 18 жовтня, в Краматорському районі ексгумовано тіла 35 військовослужбовців ЗСУ та 131 цивільного жителя.

Про це повідомляє Національна поліція України.

"Чотирьох дітей слідчі виявили у масовому похованні на цвинтарі. Ще одного хлопчика мама поховала у своєму дворі. Попередньо встановлено, що всі вони загинули від осколкових поранень унаслідок російських обстрілів", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що поліцейські дістали зі стихійних могил дівчаток, 2021, 2019 та 2008 років народження, та хлопчиків, народжених у 2011 та 2012 роках. Дві маленькі дівчинки, за інформацією поліції, є сестричками.

"Після судово-медичної експертизи дітей перепоховають", - наголосили правоохоронці.

За їхніми словами, на місці найбільшого масового поховання в Лимані два тижні тривають слідчі дії, слідчо-оперативні групи працюють безперервно, розшукують та опитують рідних, встановлюють історію всіх загиблих.

"Станом на ранок 18 жовтня в Краматорському районі ексгумовано 35 військовослужбовців ЗСУ та 131 цивільного жителя. Серед цивільних - 67 чоловіків, 56 жінок, п'ять дітей, стать шести осіб не встановлено", - інформують у Нацполіції.

Раніше повідомлялося, що в деокупованому Лимані Донецької області ексгумували тіла 35 військових та 152 цивільних.

У центрі уваги