14.10.2022
19:11

Боєприпаси та бронемобілі Humvee: США виділять ще 725 млн доларів на військову підтримку України

У рамках наступного пакета допомоги Україні в розмірі 725 мільйонів доларів очікується, що США направлять боєприпаси та бронемашини Humvee.

Про це повідомляє Reuters.

Так, за словами американських чиновників, цей пакет допомоги буде оголошено у п'ятницю й буде першим пакетом допомоги з моменту масованих обстрілів Росії по території України. Водночас вони зауважили, що час оголошення, зміст та вартість пакета можуть змінюватись до останньої хвилини.

Один з чиновників відзначив, що попри те, що пакет не включатиме засоби для відбиття масованих ракетних ударів, однак він був розроблений з метою посилення здатності України дати відсіч Росії у контрнаступі.

Боєприпаси й техніка будуть відправлені з використанням президентського рішення про скорочення озброєнь (PDA). Це дозволить доставити усе до України вже найближчими днями після оголошення.

Зазначається, що "право на скорочення озброєння" позволяє президенту США Джо Байдену приймати рішення без схвалення Конгресу.

Раніше міністр оборони Олексій Резніков повідомив, що Сполучені Штати Америки передадуть Україні перші зенітно-ракетні комплекси NASAMS вже в цьому місяці.

У центрі уваги