12.10.2022
16:53

У Запоріжжі за останні два тижні російські ракети вбили понад 70 людей - голова ОВА Старух

У Запоріжжі з 30 вересня до 12 жовтня внаслідок російських атак загинули понад 70 мирних жителів, ще сотні містян зазнали поранень.

Про це під час брифінгу 12 жовтня повідомив голова Запорізької ОВА Олександр Старух.

"Зруйновані багатоповерхівки, приватний сектор, об’єкти інфраструктури зруйновані та пошкоджені. Великі шрами в місті залишили ці варварські атаки на цивільні об’єкти. Всі ракети, які поцілили по місту, це ракети точного наведення. Вони летять туди, куди мають прилетіти. Ці покидьки ставили ціль на житлових будинках, і тому маємо таку кількість жертв", - розповів він.

За інформацією Старуха, спеціальні служби оперативно впоралися з наслідками російських ракетних ударів. У місті залишився лише один об’єкт, на якому досі розбирають завали.

"Там ракета із тонною вибухівки прилетіла в багатоповерхівку. Тож ще треба попрацювати, укріпити все, щоб не обвалилось на голови тим, хто розбирає завали та дістати тіла людей, щоб їх можна було поховати", — розповів голова ОВА.

У середу, 12 жовтня, за словами Старуха, по Запоріжжю та передмістю прилетіло 7 ракет. Внаслідок атаки росіян, одна родина опинилася заблокованою у підвалі. Але рятувальники оперативно розібрали завали та звільнили людей. Минулося без постраждалих.

Нагадаємо, вночі 11 жовтня ворог знову вдарив ракетами по Запоріжжю. Цілями ворога стали об’єкти інфраструктури.

 

У центрі уваги