08.10.2022
09:30

У РФ посилюється критика Міноборони після невдач на фронті - розвідка Великої Британії

У РФ усе більше відомих осіб, зокрема, телеведучі, поп-зірки та спільнота ультранаціоналістичних військових блогерів починають критикувати керівництво російського Міноборони після постійних невдач загарбників на полі бою в Україні упродовж останніх двох тижнів.

Про це повідомляє Міноборони Великої Британії з посиланням на дані розвідки.

"Після постійних невдач Росії на полі бою (в Україні – ред.) протягом останніх двох тижнів все більше різних гравців російської системи об’єдналися в критиці керівництва російського Міноборони", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що серед критиків є чеченський лідер Рамзан Уадиров, власник приватної військової компанії "Вагнер" Євгеній Пригожин, офіційні телеведучі, поп-зірки та спільнота ультранаціоналістичних військових блогерів.

"Нині критика залишається зосередженою на вищому військовому командуванні, а не на вищому політичному керівництві, але вона справді є тенденцією публічного вираження незгоди проти російського істеблішменту, яку принаймні частково терплять і яку, ймовірно, буде важко повернути назад", - заявили у британському відомстві.

Раніше в Інституті вивчення війни повідомили, що глава Кремля Володимир Путін підготовлює ґрунт для звільнення міністра оборони Сергія Шойгу, переклавши провину за поразку у війні. Наразі президент Росії шукає підтримки серед силовиків, намагаючись зміцнити свої позиції.

У центрі уваги