07.10.2022
14:26

Ще 10 зрадників повідомили про підозру через організацію та проведення псевдореферендумів

​Українські правоохоронці оголосили про підозру ще 10 людям, які брали участь в організації фіктивних референдумів у Луганській області.

Про це розповіли в Офісі Генерального прокурора:

“За даними слідства, 19 вересня 2022 року голова так званої «общественной палаты ЛНР» ініціював перед головою псевдореспубліки питання проведення на тимчасово окупованій території Луганської області незаконного референдуму”.

Голова, заступник голови та псевдодепутати так званого «народного совета ЛНР» 20 вересня 2022 року проголосували за прийняття закону «Про референдум ЛНР з питання входження до складу Російської Федерації на правах суб’єкта РФ».

На основі цього «документа» 23-27 вересня 2022 року на тимчасово окупованій території Луганської області та на «закордонних дільницях» на території РФ організовано та проведено псевдореферендум.

«Підозрювані публічно закликали громадян України до активної участі у незаконному заході та наголошували на необхідності приєднання псевдореспубліки до РФ», - розповіли в ОГП.

Порушникам повідомлено про підозру у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України та колабораційній діяльності.

Нагадаємо, раніше Служба безпеки викрила російських агентів, які готували "референдум" на тимчасово окупованій території Миколаївської області.

У центрі уваги