06.10.2022
15:30

"Часткова" мобілізація: в Севастополі почали забирати на фронт водіїв "швидких" і тракториств

Російські війська продовжують проводити незаконну мобілізацію у Криму, щоб поповнити власні втрати. Зокерама, в Севастополі окупанти почали забирати водіїв швидкої допомоги та трактористів.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

Так, за даними розвідки, у першій міській лікарні Севастополя повістки отримали водії "швидких", а на виноробному підприємстві "Золота балка" - 100% трактористів.

Мобілізованих розміщують у військовому містечку 810-ої бригади морської піхоти. За останній тиждень туди перекинули 300 осіб. Новобранці проходять прискорену базову бойову підготовку з інструкторами 47 мотострілецької дивізії та 810 бригади.

Особлива увага приділяється екіпажам БМП, БТР та РСЗВ "Град". Проте зразки сучасної техніки відсутні. Також готують снайперів та саперів.

Більшість мобілізованих - чоловіки віком за 40 років. Серед них - учасники російських воєн в Ічкерії, декілька "афганців". Значна частина колишніх військових ЗСУ, які після окупації залишись на території Криму.

Також розвідники зазначили, що зі зберігання в Криму зняли САУ "Акація" та ЗСУ-23-4 "Шилка". Частину новобранців відправили у Донецьку та Херсонську області. Перед цим окупанти провели "політичну підготовку", на якій запевняли, що:

  • українське керівництво вже давно отримало та поділило кошти за здачу територій;
  • вам не доведеться брати участь у реальних бойових діях, необхідно просто для виду постріляти;
  • вибухи в Криму погоджені з Путіним, тож все під контролем;
  • ми ще нічого не починали;
  • Китай скоро надасть сучасні ракети, які будуть зносити українські міста "під нуль", РФ свої ракети поки що береже.

Нагадаємо, за даними ГУР Міноборони, Росія розміщує на території Білорусі 20 тисяч мобілізованих, що становить загрозу як для України, так і для суверенітету самої республіки. 

У центрі уваги