29.09.2022
12:47

В Олешках на Херсонщині ЗСУ вдарили по готелю, де були розміщені мобілізовані з Криму

В оперативному командуванні "Південь" підтвердили удари по зосередженню сил та засобів окупантів у Чарівному, Олешках та Херсоні. Також українські артилеристи уразили дві станції радіоелектронної боротьби ворога в Бериславському районі та завдали контрольного удару по мосту в Новій Каховці.

Також цю інформацію підтвердив воєнний журналіст Андрій Цаплієнко у телеграмі тахерсонські телеграм-канали.

"Ракетно-артилерійськими підрозділами виконано понад 220 вогневих завдань, в тому числі по чотирьох районах зосередження сил та засобів в Чарівному, Олешках та Херсоні, по двох станціях радіоелектронної боротьби в Бериславському районі і контрольно – по мосту в Новій Каховці", - розповів речник ОК "Південь" Владислав Назаров.

Також він повідомив про підтверджені втрати ворога: 18 військових, 2 танки і 6 одиниць іншої броньованої та автомобільної техніки.

У тимчасово окупованих Олешках на Херсонщині 28 вересня о 13:30 пролунали гучні вибухи. Місцеві жителі повідомили про влучання по готелю "Колос", де розташовувалися окупанти. Значних руйнувань зазнали два верхні поверхи будівлі.

За інформацією журналіста Андрія Цаплієнка, нібито саме в цьому готелі розмістили новоприбулих мобілізованих з Криму.

"Готель "Колос" в Олешках. Місце, де щойно розмістились мобілізовані з Криму, близько 300 солдатів, сержантів та офіцерів. Наші джерела повідомляють, що після "прильотів" з цих 300 чимало 200, ймовірно, навіть більша частина", - зазначив журналіст.

А також додав, що того ж дня в Олешках ЗСУ ударили по будівлі суду, де російське командування теж пробувало розмістити мобілізованих.

 

Тим часом у Херсоні напередодні українські військові поцілили в будівлю головного корпусу "Політеху" на вулиці Небесної Сотні. За інформацією, херсонського журналіста Костянтина Риженка, там вже кілька тижнів жили військові рф.

 

У центрі уваги