29.09.2022
11:49

У розвідці кажуть, що Росія мобілізувала майже усіх чоловіків на окупованй Луганщині та Донеччині

Росіяни мобілізували майже усіх чоловіків на захоплених територіях Луганської та Донецької областей. Така ж доля чекає і на окуповані Запорізьку та Херсонську області.

Про це розповів представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький:

“Ми бачимо, що на тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей майже все чоловіче населення мобілізоване. За нашою оцінкою, після анексії росією окупованих територій Херсонської та Запорізької областей, там теж оголосять мобілізацію”.

Висловився Скібіцький також і про загрозу застосування росією тактичної ядерної зброї проти України. Власне, таку можливість у розвідці вважають “дуже високою”.

“Удари, ймовірно, будуть націлені на місця вздовж лінії фронту, де дислокується велика кількість особового складу та техніки, а також по важливих командних центрах та критичній інфраструктурі. Щоб їх зупинити, нам потрібні не лише зенітні, а й протиракетні системи”, – сказав Скібіцький.

Нагадаємо, росіяни тікають від мобілізації, яку президент країни Володимир Путін оголосив 21 вересня. У британській розвідці вважають, що від 21 вересня з Росії втекло вже більше людей, ніж було в угрупованні російських військ на початку повтомасштабного нападу на Україну.
У центрі уваги