26.09.2022
11:31

На Запоріжжі масовка "голосувала" на псведореферендумі під виглядом працівників ЗАЕС - "Енергоатом"

Російські окупанти влаштували фейкове голосування на псевдореферендумі біля захопленої Запорізької атомної електростанції, видаючи запрошених масовиків за персонал ЗАЕС.

Про це повідомляє НАЕК "Енергоатом".

"Російські загарбники продовжують грати у «референдум» на тимчасово окупованих територіях Запорізької області. Чергову виставу вони влаштували біля Запорізької АЕС, видаючи запрошених масовиків за персонал атомної станції", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що група чоловіків у цивільному дочекалась закінчення зміни на станції та змішалася з її персоналом, який виходив після зміни.

"Дорогою ряджені роздавали інтерв’ю проросійським пропагандистським ЗМІ та вигукували слова підтримки росії та псевдореферендуму, після чого пішли до автобуса, в якому проводилося "голосування", і показово заповнили бюлетені", - розповіли в "Енергоатомі".

Нагадаємо, росіяни ще на початку вересня "підбили підсумки референдумів", які вони організували на тимчасово окупованих територіях України. 

У СБУ кажуть, що мають інформацію та телефонні розмови жителів тимчасово окупованих територій, які мають родичів у "керівництві л/днр".

У центрі уваги