25.09.2022
19:57

З небезпечних та окупованих територій виїхало 100 тисяч людей

Українці виїжджають з особливо небезпечних щойно деокупованих територій та окупованих територій. Загалом таких вже близько 100 тисяч.

Про це повідомили у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

"Дякуємо всім, хто чують заклики держави, довіряють владі та евакуюються. Окрема подяка мешканцям деокупованих сіл та міст. Для нас ваша безпека понад усе! Вкотре закликаємо громадян з особливо небезпечних та щойно деокупованих територій і ТОТ  до евакуації. Обіцяємо: взимку ви та ваші рідні будуть у теплі. Ми зробимо усе для того, щоб ви якнайскоріше повернулися додому", – сказав заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Борода.

У відомстві наголосили, що вже четвертий день поспіль триває евакуація зі щойно деокупованих районів Харківщини, де наразі мирним мешканцям знаходитись дуже ризиковано.

Там лише розпочалось відновлення систем життєзабезпечення, відсутні зв'язок, електропостачання тощо. Житло та інфраструктура зазнали великих руйнувань. Крім того, значна територія потребує розмінування.

Нагадаємо, для людей, які зараз перебувають в окупації, але хочуть виїхати на територію, підконтрольну Україні, створили спеціальний сервіс.

 

У центрі уваги