23.09.2022
17:47

Поліція завершує ексгумацію тіл із місць масового поховання в Ізюмі

Правоохоронці завершують роботу на місці масового поховання в Ізюмі на Харківщині. Тут уже виявлено 427 тіл загиблих та закатованих українців.

Про це розповів перший заступник начальника Головного слідчого управління Нацполіції Сергій Пантелєєв:

"Серед ексгумованих тіл з місця масового поховання в Ізюмі - 202 жінки, 189 чоловіків та п'ятеро дітей. 11 тіл настільки понівечені, що наразі встановити їх стать неможливо. Також в братській могилі в цьому ж місті виявлено 21 тіло наших військовослужбовців. Більшість виявлених тіл в ході візуального огляду мають ознаки насильницької смерті".

За словами Пантєлєва, точна причина загибелі кожного громадянина буде встановлена в результаті додаткових досліджень.

Раніше ми повідомляли, що за словами заступника начальника управління організації розслідування злочинів, учинених в умовах воєнного конфлікту Дмитра Шевчука, при візуальному огляді частина вилучених тіл має ознаки катувань, у деяких зв'язані руки, маються колото-різані рани.

Нагадаємо, в деокупованому Ізюмі Харківської облатсті знайшли поховання близько 20 військовослужбовців із зв'язаними позаду руками. Ймовірно, що загиблі військові були полоненими. Правоохоронці вважають, що їх спочатку катували, а потім стратили.

Раніше радник голови Офісу президента Михайло Подоляк повідомив, що у деокупованому місті Ізюм Харківської області на місці масових поховань виявили 450 могил.

У центрі уваги