21.09.2022
10:25

"Росія має у своєму розпорядженні різні засоби ураження", - Путін про можливість використання ядерної зброї

Сьогодні, 21 вересня, президент Росії Володимир Путін виступив з відеозверненням. Окрім оголошення часткової мобілізації, він висловився і про можливість використання ядерної зброї.

Путін сказав, що Захід " у своїй агресивній антиросійській політиці Захід перейшов будь-яку межу". А Росія начебто постійно чує погрози.

"Деякі безвідповідальні політики на Заході не тільки говорять про плани щодо організації поставок Україні далекобійних наступальних озброєнь, систем, які дозволять наносити удари по Криму, інших регіонах Росії – такі терористичні удари, зокрема, з використанням західної зброї, вже завдають по прикордонних населених пунктах у Бєлгородській, Курській областях".

Путін наголосив, що у Вашингтоні, Лондоні, Брюсселі підштовхують Київ до перенесення військових дій на російську територію, аргументуючи, що "Росія має бути всіма засобами розгромлена" і позбавлена будь-якого суверенітету.

"У хід пішов і ядерний шантаж. Йдеться не тільки про заохочувані Заходом обстріли Запорізької атомної електростанції, що загрожує атомною катастрофою, а й про висловлювання деяких високопоставлених представників провідних держав НАТО щодо можливості та допустимості застосування проти Росії зброї масового ураження – ядерної зброї".

Він нагадав, що Росія також має в своєму розпорядженні різні засоби ураження, які, за словами Путіна, за окремими компонентами більш сучасні, ніж у країн НАТО.

Нагадаємо, у Росії планують мобілізувати 300 тисяч резервістів. 

У центрі уваги