20.09.2022
12:10

"Ми готові": Кім прокоментував наближення опалювального сезону

Римма Ламазян

Миколаївська область готова до опалювального сезону з урахуванням всіх ризиків. Місцевим жителям немає необхідності евакуюватись через складну зиму.

Про це у прямому ефірі заявив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім.

У зв'язку з готовністю Миколаївщини до зими, місцевим жителям немає необхідності евакуюватись.

Що стосується міст обласного центру та більшості населених пунктів, то ми готові. Не вважаю, що є загроза через те, що ми не встигнемо щось зробити. Загроза єдина - російські окупанти можуть обстрілювати критичну інфраструктуру і нам потрібен буде час на її відновлення", - розповів Кім.

За словами голови Миколаївської ОВА, місцева влада вже провела підготовку до опалювального сезону і прорахувала усі можливі труднощі на випадок, якщо російські окупанти продовжуватимуть бити по критичній інфраструктурі області.

На зараз ми формуємо резерви щодо мазуту, щоб запустилися теплогенеруючі підприємства. Тобто ми формуємо зараз не підготовку до опалювального сезону, а ми готові до нього. Готуємо вже резерви матеріалів для ремонту та екстренного відновлення [тепла], якщо будуть прильоти в критичну інфраструктуру", - додав Кім.

Нагадаємо, російська армія вночі, 19 вересня, обстріляла Південноукраїнську АЕС. Ракета впала за 300 метрів від ядерних реакторів.

 

 

 

У центрі уваги