15.09.2022
13:47

У звільненому Ізюмі виявили зрадників-колаборантів

На Харківщині перевіряють території, звільнені від окупантів. У деокупованому Ізюмі викрили колаборантів.

Про це інформують у Державному бюро розслідувань.

 

"Посадовиця місцевої податкової служби після початку війни продовжила роботу вже в окупаційній адміністрації росіян. Вона займалася підбором кадрів для окупаційної міської ради Ізюма, передавала інформацію про місцевих патріотів України", - йдеться у повідомленні.

Щоб віддячити росіянам за довіру жінка не пропускала масових заходів, де з гордістю розповідала прокремлівським пропагандистам, як їй добре стало жити. Сюжети з її інтерв’ю показували в ефірах російських каналів.

"Інша зрадниця вступила до лав так званої «народної міліції». Вона вмовляла своїх колишніх колег з Ізюмського відділу поліції так само переходити на службу до окупантів. Також вона показала загарбникам, де розташовані усі державні органи міста", - кажуть у ДБР.

Ще одна українка пішла працювати у створену окупаційною владою податкову структуру в Куп’янську. Вона займалася тим, що відбирала гроші у населення на користь окупантів під виглядом стягнення податків.

"Усім трьом особам повідомлено про підозру за фактом державної зради (ч. 2 ст. 111 КК України). Санкція статті передбачає довічне позбавлення волі з конфіскацію майна", - пояснили правоохоронці.

Служба Безпеки України активно працює на звільнених від ворога територіях. Правоохоронці документують та викривають усі злочини росіян.

Тому звертаються до мешканців цих населених пунктів і просять надавати правоохоронцям всі наявні докази звірств російської армії, найманців та колаборантів.

У центрі уваги