11.09.2022
09:00

На півдні українські військові знищили 3 склади ворожих боєприпасів та поромну переправу

Ситуація на півдні складна, але контрольована. Тут тривають позиційні бої, які допомагають просуватись українським військам та закріплювати території.

Про це розповіли в ОК "Південь":

"Ворог надає перевагу контрбатарейній боротьбі, намагаючись уникнути прямого зіткнення. Зазнає втрат і відступає. Протягом бойового дня ворог здійснив 20 авіаційних ударів вздовж лінії зіткнення по наших позиціях і прилеглих територіях".

У відповідь українска авіація відпрацювала 10 ударів, а ракетно-артилерійська підрозділи виконали понад 350 вогневих завдань.

"Атакуючи райони зосередження ворожого озброєння та техніки в районі Нової Каховки і Придніпровського, склади боєприпасів навколо і в самому Херсоні, а також за результатами вогневих уражень по позиціях ворога, забезпечено його втрати у кількості 80 рашистів, 8 танків, 17 одиниць авто-бронетехніки, 1 гаубицф "Мста-Б", 1 безпілотного розвідника типу “Орлан-10", - йдеться у повідомленні.

ЗСУ знищили також 3 склади боєприпасів в Миколаївському, Херсонському і Бериславському районах. Чергову поромну переправу в районі Нової Каховки критично уражено без можливості подальшого використання.

Нагадаємо, Збройним Силам України лише за 10 днів вересня вдалось звільнити від окупантів 2 тисячі квадратних кілометрів територій.

У центрі уваги