09.09.2022
09:32

Під ворожими обстрілами опинилися Миколаївський і Баштанський райони, жертв немає

8 та в ніч на 9 вересня російські окупанти обстріляли декілька населених пунктів та прилеглих теріторій на Миколаївщині. Жертв та постраждалих немає.

Про це повідомили в пресс-службі Миколаївської ОВА.

Так, вдень, 8 вересня, орієнтовно з 12:00 під ворожими обстрілами перебували селища Тернові Поди та Мирне Шевченківської громади Миколаївського району. Також вночі, 9 вересня, ворог обстрілював селище Любомирівка та села Зоря й Котляреве Шевченківської громади.

Вчора, 8 вересня, близько 13:00, 23:45 та сьогодні, 9 вересня, о 05:30 обстрілів зазнало село Широке Широківської громади. Влучання були у вже зруйнований ЦНАП та школу.

Вчора близько 17:00 були обстріли околиць села Перемога Інгульської громади. Знеструмлено п’ять населених пунктів цієї ОТГ.

Тривають обстріли території Березнегуватської громади. Так, 8 вересня, близько 14:00, виникла пожежа листяної та хвойної підстилки у лісі Березнегуватського лісового господарства.

Вночі, з 8 на 9 вересня, були обстріли на території Явкінського старостинського округу Баштанської громади. Внаслідок чого знеструмлена вся ОТГ.

У Вознесенському та Первомайському районах день та ніч пройшли відносно спокійно.

Як ми повідомляли раніше, миколаївчани готують свої домівки до зими. Тим, чиї будинки постраждали від обстрілів, безкоштовно видають плівку, osb-плити, шифер та брезент. 

У центрі уваги