09.09.2022
08:18

ЗСУ ведуть успішний контрнаступ на Херсонщині і Харківському напрямку – Генштаб

Українські військові продовжують контрнаступ на Харківському напрямку. Завдяки вмілим і злагодженим діям Збройні Сили України просунулися майже на 50 км за 3 дні.

Про це повідомили в Facebook Генерального штабу ЗСУ.

Ворог зазнає значних втрат. Окупанти намагаються евакуювати поранених та пошкоджену техніку в райони населених пунктів Вільхуватка та Бородоярське. Російські військові в цивільному одязі вдаються до дезертирства і намагаються потрапитина територію РФ. Протягом доби зафіксовано понад 15 таких випадків.

Ракетні війська та артилерія ЗСУ продовжують виконувати завдання з контрбатарейної боротьби, порушення системи управління та логістичного забезпечення, ураження живої сили та бойової техніки противника.

«Протягом минулої доби для підтримки дій наземних угруповань, авіація Сил оборони здійснила понад 20 ударів, уражено 2 взводних опорних пункти, 15 районів зосередження живої сили та військової техніки, 3 зенітних ракетних комплекси. Знищено 4 БпЛА та гелікоптер Ка-52. Втрати живої сили противника уточнюються», - йдеться в зведенні Генштабу.

ЗСУ також ведуть успішний контрнаступ в окремих районах Херсонщини.  Там загарбники переходять до тактики терористичних дій стосовно цивільних. За наявною інформацією, в населеному пункті Велика Олександрівка окупанти використовують місцеве населення у якості “живого щита”. Селище закрите на вʼїзд та виїзд.

Як ми повідомляли раніше, ворожі війська запровадили суворі обмеження на переміщення місцевих мешканців між населеними пунктами на території Херсонської області – без попередження обстрілюють цивільні автомобілі.

У центрі уваги