08.09.2022
18:49

Ворог посилив своє корабельне угруповання - ОК "Південь"

Сили оборони підтримують позиційні бої на півдні України. ЗСУ покращують своє положення і не допускають просуванню ворога.

Про це розповіли в ОК "Південь":

"Намагаючись виявити уразливі місця наших позицій ворог активізував повітряну розвідку. Але нашими підрозділами влучно заземлені 3 безпілотні шпигуни в Миколаївському та Криворізькому районах. Протягом ночі ворог двічі наніс ракетний удар по Березнегуватській громаді  на Миколаївщині. Крилаті ракети повітряного базування Х-22 були випущені з ворожих літаків по відкритих поверхнях.  Внаслідок влучання загорілись поля. Пожежу швидко ліквідовано. Постраждалих нема", - йдеться у повідомленні.

Кажуть, що Нікопольський район обстріляно «Градами» та важкою артилерією. В Марганецькій громаді є влучання по об’єктах промислової інфраструктури, без людських втрат. У Нікополі, крім того, понівечено 11 приватних будинків та господарські споруди біля них, декілька панелей сонячної електростанції, місцева гімназія. Обірвана  лінія електропередач. Люди не постраждали.

2Наші ракетно артилерійські підрозідли в процесі виконання вогневих завдань за ніч уразили пункт управління, район зосередження ворожого ракетно-артилерійського озброєння і 2 понтонні мости в Дар’ївці  та Херсоні", - кажуть в ОК "Південь".

Загалом підтверджені втрати ворога складають 29 росіян, 4 танки та бойову машину десанту. Корабельне угруповання ворога посилило ракетну загрозу – на бойовому чергуванні 3 надводні ракетоносії, споряджені 24 "Калібрами".

"Очевидно, що в тактиці ворога на фоні поразок в одному напрямку - застосовувати ракетні удари, як засіб вогневого ураження і морального тиску на мирне населення. Усвідомлюючи це, не ігноруйте попередження про повітряну тривогу, дотримуйтесь алгоритмів і правил дій, перевіряйте достовірність отриманої інформації через підтвердження її в офіційних джерелах", - кажуть в ЗСУ.

Нагадаємо, на східному фронті ситуація залишається дуже напруженою. Окупанти дещо знизили активність у Луганській області, проте посилили її у Донецькій.

У центрі уваги