04.09.2022
18:36

В Україні розпочинається нова хвиля COVID-19 – Кузін

В Україну прийшла нова хвиля захворюваності на COVID-19. За останній тиждень в Україні госпіталізовані понад три тисячі пацієнтів з COVID-19.

Третій рік поспіль кількість хворих на коронавірус збільшується на початку вересня, заявив головний санітарний лікар Ігор Кузін в інтерв'ю для "Укрінформ".

"Ми спостерігаємо початок зростання захворюваності і це початок осінньої хвилі, яка є базовою. Ми поступово реєструємо все більші відносні показники за кількостю хворих", – розказав він.

За минулий тиждень в Україні зафіксували 9,1 тисячі хворих, а за цей – 11,5 тисяч. Ключовим показником медики вважають кількість госпіталізацій. Напередодні фіксували до 1 тисячі хворих на тиждень, але наприкінці літа кількість госпіталізованих стрімко росте. 

"За позаминулий тиждень це 2,6 тисячі пацієнтів, зараз близько 3,1 тисячі хворих впродовж тижня госпіталізуються з діагнозом COVID-19", – додав Ігор Кузін.

За його словами, кількість тестувань на коронавірус вже майже повернулась до періоду повномасштабного вторгнення. Тому зростання позитивних тестів від тижня до тижня збільшується на 10-15%. Наприклад, цього тижня зробили 62 тисячі тестів.

Як ми повідомляли, МОЗ обіцяє у вересні дозволити всім українцям робити другий "бустер" від COVID

У центрі уваги