25.08.2022
09:03

Google буде боротися з фейками щодо українських біженців

Дочірня компанія Google Jigsaw наступного тижня розпочне  боротьбу з дезінформацією у Польщі, Словаччині та Чехії щодо українських біженців.

Про це повідомляє Reuters.

Кампанія покликана підвищити стійкість до наративів проти біженців. Польща була обрана тому, що там перебуває найбільше українських біженців, а  Чехія та Словаччина будуть корисними лідерами для решти Європи. Бет Голдберг, керівник відділу досліджень Jigsaw, сказала, що це пілотний проект  і  немає жодних  причин, з яких кампанію не можна було б масштабувати на інші країни.

У співпраці з Jigsaw психологи з університетів Кембріджа та Брістоля створили 90-секундні ролики, призначені для "щеплення" людей від шкідливого контенту у соціальних мережах. Відео, які демонструватимуться у рекламних блоках YouTube, Twitter, TikTok та Facebook, покликані допомогти людям виявляти емоційні маніпуляції та цапів відбувайлів у заголовках новин.

Кампанія триватиме  місяць.

Нагадаємо, на порталі «Дія» 24 серпня запустили функцію автоматичної реєстрації товариства з обмеженою відповідальностю. Відтепер бізнес можна відкрити буквально за дві секунди.

У центрі уваги