19.08.2022
18:03

ЗСУ знову вдарили по щойно відремонтованому окупантами Каховському мосту

Збройних силах України підтвердили нові удари по автомобільному мосту дамби Каховскої ГЕС на території тимчасово захопленої росіянами Херсонщини.

Про це йдеться у зведенні оперативного командування «Південь» 19 серпня.

«Нашими ракетно-артилерійськими підрозділами виконано понад 200 вогневих завдань. В тому числі із руйнуванням ворожих планів полагодити та продовжувати використовувати Каховський міст», – розповіли у командуванні.

У ніч проти 19 серпня місцеві жителі у соціальних мережах повідомляли, що чули вибухи у Новій Каховці та в районі Каховської ГЕС.

Телеграм-канал «НОВОКАХОВСЬКИЙ by єзеkіїльд» повідомляв про більше десятка прильотів, а також оприлюднив відповідні відео.

Тим часом ворожі пабліки поширювали наративи, що українські військові нібито обстрілюють мирне населення Нової Каховки, але їм протистоїть російське ППО.

Нагадаємо, окупована росіянами Каховська гідроелектростанція (ГЕС) станом на середину серпня 2022 працює на 30-40%. Приєднано лише три агрегати із шести. Чи зможе ГЕС працювати взимку, поки не зрозуміло – на станції неможливо провести роботи, необхідні для підготовки до холодів.

У центрі уваги