18.08.2022
09:24

Росіяни б'ють по гуртожитках Харкова: понад 8 загиблих і 38 постраждалих цивільних

Ввечері 17 серпня росіяни вдарили крилатою ракетою "Калібр" по гуртожитку в Салтівському районі Харкова. За попередньою інформацією 7 людей загинули. Внаслідок ранкового обстрілу міста загинула ще одна особа.

Директор облдепартаменту цивільного захисту Іван Сокол розповів "Суспільному", що у будівлі проживали понад 30 людей, в тому числі пенсіонери та діти.

На місці прильоту виникла сильна пожежа у житловій будівлі. За інформацією ДСНС, загинуло 7 та постраждало 13 осіб (з них підрозділами ДСНС врятовано 4 особи).

Зранку 18 серпня в ДСНС повідомили, що кількість постраждалих внаслідок цього теракту зросла до 20 осіб.

Тоді ж відбувся ранковий обстріл Слобідського району Харкова - росіяни знову влучили у гуртожиток. Кількість поранених цивільних складає до 18-ти осіб, одна людина загинула. 

"Російські окупанти зранку влучили у приміщення гуртожитку, що в Слобідському районі Харкова. Станом на зараз 18 поранених, із них 2 дитини. 1 людина загинула. Тероризм росіян не має меж!", - повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Раніше американський Інститут дослідження війни повідомляв, що росіяни, імовірно, створюють умови для проведення наступу на захід у напрямку Харківської області чи у бік Харкова.

У центрі уваги