26.07.2022
12:57
0
1347

Кім розповів про контрнаступ на Херсонщині і “полювання” на корегувальників у Миколаєві

Оксана Орсач

Українські військові готують контрнаступ в Херсонській області, завдаючи якомога більшого ураження логістиці та складам окупантів. Тим часом у Миколаєві після отриманої від містян інформації спецслужби почали пропрацьовувати трьох ймовірних навідників ворожого вогню. 

Про це голова Миколаївської ОВА Віталій Кім розповів в ефірі національного телемарафону.

“Контрнаступ - це складна історія, можуть бути жертви серед тих, хто наступає. Тому наші Збройні сили бережуть людей, пропрацьовують тили, логістику та командні пункти. Вони прагнуть знищити якомога більше окупантів і їхніх можливостей для захисту”, — сказав Кім.

Разом з цим росіяни, схоже, не збираються полишати окупований Херсон - підвозять особовий склад та техніку.

“Окупанти в свою чергу нарощують захист: підвозять техніку, закопуються і т.д. Тому поки що іде підготовка (до контрнаступу - ред.), але з дуже ефективним ураженням ворога. Ми співпрацюємо з нашими військовими з приводу логістики і забезпечення наступу”, — доповнив голова ОВА.

Також Віталій Кім повідомив, що у Миколаєві спецслужби зараз пропрацьовують трьох ймовірних корегувальників вогню росіян.

“Три людини зараз ми відпрацьовуємо, інших перевіряємо. Багато інформації, люди відмовляються від грошей, допомагають просто та надають інформацію. Частина з неї корисна, ми з нею працюємо”, — сказав очільник області.

Він нагадав, що Миколаїв закриють на кілька днів для проведення навчань поліції та військових.

“Це буде через тиждень-два, після того, як закінчиться фаза зі збору урожаю, щоб не заважати нашим фермерам. І після цього ми відпрацюємо, потренуємось разом з поліцією, військовими та нацгвардією щодо ДРГ та заодно відпрацюємо тих, хто погано ставиться до України. Та хай готуються чи не готуються, все одно їх всіх знайдуть”, — сказав голова ОВА.

Нагадаємо, сьогодні, 26 липня, росіяни знову завдали ракетного удару по Миколаєву. По місту було випущено 9 ракет С-300 - вони зруйнували два приватних транспортних підприємства та комунальну котельню.

У центрі уваги