Skip to main content

Екссуддя з Миколаєва за рік отримала майже 1,7 мільйона гривень пенсії

Колишня суддя з Миколаєва, а нині – членкиня Вищої ради правосуддя Тетяна Бондаренко отримала за 2024 рік заробітну плату в 3 мільйони 700 тисяч гривень і майже 1 мільйон 700 тисяч гривень пенсії.

Про це йдеться у декларації Бондаренко за минулий рік, повідомляє Nikcenter.

У 2024 році Тетяна Бондаренко вказала, що має право користування на квартиру площею 103,6 кв. м у Миколаєві. Власницею житла є така собі Катерина Невзорова. У 2023 році Бондаренко орендувала частину ще однієї квартири в столиці, якою володіє Кірина Невзорова.

Крім того, суддя вказала право користування автомобілем MERCEDES-BENZ C 300 2015 року випуску, яким також володіє Катерина Невзорова. Сама ж Бондаренко з 2021 року володіє автомобілем Lexus RX200T 2015 року, який начебто купила за 750 тисяч гривень. 

На посаді членкині Вищої ради правосуддя Тетяна Бондаренко заробила у 2024 році 3 мільйони 781 тисячу гривень – більше 300 тисяч гривень щомісяця. У перший рік повномасштабного вторгнення сума її заробітної плати становила 2,5 мільйони гривень.

Також суддя задекларувала пенсію в розмірі 1 мільйон 648 тисяч гривень, що становить близько 137 тисяч гривень на місяць. Зазначимо, що Тетяна Бондаренко декларує пенсію з 2020 року. Тоді суддя вперше отримала 88 тисяч гривень пенсії. У 2022-му розмір її пенсійних виплат зріс вже до 238 тисяч гривень. А у 2023 році Бондаренко отримала від Пенсійного фонду 859 тисяч гривень.

У 2023 році Тетяна Бондаренко звільнилася у відставку з посади судді, однак продовжила працювати у Вищій раді правосуддя. За час повномасштабного вторгнення розмір її пенсії зріс у сім разів.

Екссуддя зберігає готівкою чималу суму заощаджень: 69 тис. доларів, 21 тис. євро та 250 тис. гривень. На банківських рахунках Бондаренко зберігається більше 290 тисяч гривень.

Як відомо, Тетяну Бондаренко обрали до складу Вищої ради правосуддя у 2023 році. До цього вона працювала суддею в Миколаївському апеляційному суді. Після обрання до складу ВРП у громадськості виникли зауваження через її декларацію та зв’язки з країною-агресором.

Зокрема, Центр протидії корупції вказує, що Тетяна Бондаренко має системні проблеми з декларуванням та зв’язки з РФ.

Суддя занижувала вартість двох своїх Лексусів та приховувала факти адмінпорушень під час керування авто. Суддя Бондаренко ухвалювала рішення, не перебуваючи на робочому місці. Окрім того, брат судді – громадянин РФ, а сестра періодично здійснює туди поїздки, – вказується у повідомленні ЦПК.

Нагадаємо, раніше Nikcenter за допомогою програмування проаналізував, які пенсії отримують миколаївські прокурори. Як зʼясувалося, працівники прокуратури виходять на пенсію у 40-річному віці, при цьому продовжуючи працювати на своїх посадах і отримуючи чималі зарплати із бюджету.

Серед прокурорів, які отримують пенсії, журналісти Nikcenter знайшли колишнього військового прокурора, якому виплачують пенсію по інвалідності, отриманій нібито під час захисту Батьківщини.

миколаїв, пенсія, суддя

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.