Skip to main content

На Миколаївщині оголосили надзвичайний рівень небезпеки

Пожежна небезпека в Миколаєві

У Миколаївській області та ще декількох регіонах встановлено надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Він триватиме до 2 липня.

Про це повідомили в Управлінні ДСНС Миколаївської області, передає Nikcenter.

Від завтра, 30 липня, надзвичайний рівень пожежної небезпеки діятиме у Тернопільській, Вінницькій та Миколаївській областях.

Слід зазначити, що сьогодні, 29 липня, на узбережжі області встановлена висока пожежна небезпека. Протягом дня в регіоні очікуються грози та короткочасні дощі.

«29 червня на сході області надзвичайна пожежна небезпека (5 клас), на заході області та узбережжі – висока пожежна небезпека (4 клас)», – додали в гідрометеорологічному центрі.

Нагадаємо, на авторинку в Миколаєві спалахнула масштабна пожежа. Вогонь охопив 300 квадратних метрів площі авторинку на вулиці Троїцькій у Миколаєві.

ДСНС, миколаїв, пожежна небезпека

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.