У Миколаєві побільшало хворих на коронавірус

Миколаївські медики повідомляють про зростання кількості підтверджених випадків COVID-19. У квітні щотижня реєструють біля 300 нових хворих.

Про це повідомляє пресслужба Миколаївської міської ради:

«Сьогодні в стаціонарах міста проходять лікування від коронавірусу 23 осіб, з них 2 дітей. Занепокоєння викликає збільшення кількості летальних випадків. Через наслідки захворювання на ковід у березні 2023 року померли 12 людей. Всі були невакциновані».

Лікарі нагадують, що зменшити ймовірність захворювання на COVID-19 можна лише завдяки вакцинації. Тому рекомендують робити щеплення, особливо це стосується людей літнього віку та тих, хто має хронічні захворювання.

Отримати щеплення від COVID-19 можна в пунктах вакцинації при Центрах первинної медико-санітарної допомоги. У наявності вакцини Коронавак, Пфайзер, Пфайзер дитячий, Джонсон у достатній кількості.

Додамо, на 14 квітня 2023 року у Миколаєві проведено 456 352 щеплення. У тому числі, бустерну дозу отримали 49 788 осіб.

здоровʼя, лікарні, ріст захворювання

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишіться на останні новини

Використання матеріалів сайту дозволено лише за умови посилання (для електронних видань - гіперпосилання) на сайт NIKCENTER.


Copyright © 2012-2025. NIKCENTER