Skip to main content

У Курську кажуть про обстріл зі сторони України

У Курській області, що у Росії, повідомили про начебто мінометний обстріл зі сторони України. Місцева влада каже, що пошкоджені лінії електропостачання і села без світла.

Про це написав у своєму Telegram-каналі губернатор Курської області Роман Старовойт:

"Під мінометний обстріл ЗСУ потрапило селище Червоножовтневе Глушковського району Курської області".

За його словами, зафіксовано 12 прильотів. Постраждалих немає.

"Пошкоджено лінії енергопостачання, через що без електрики залишилися селище Червоножовтневе і сусіднє село Волфіно", – сказав російський чиновник. 

Нагадаємо, у ніч на 29 січня в іранському місті Ісфахан стався вибух на одному із заводів Міноборони, який виробляє боєприпаси. Відомо, що його атакували безпілотники.

У Telegram-каналах зараз поширюють інформацію про те, що безпілотники атакували саме завод, що виробляє дрони-камікадзе, який Росія згодом атакує Україну. Також у повідомленнях йдеться про щонайменше 5 пожеж на різних військових базах Ірану.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.