Skip to main content

На Херсонщині ліквідували російського полковника

Українські військові ліквідували на Херсонщині російського командира 39-го омсбр, полковника Марата Гаджибалаєва.

Про це повідомляє Сулейман-Стальська адміністрація республіки Дагестан РФ.

"З трагічно загиблим у Херсонській області командиром мотострілецької бригади Маратом Гаджибалаєвым попрощалися сьогодні у його родовому селі Зізік", – йдеться у повідомленні адміністрації від 30 грудня.

Варто зазначити, що про ліквідацію Гаджибалаєва повідомлялося кілька днів тому. Проте офіційної інформації не було.

Як повідомляли військові, 27 грудня ЗСУ накрили вогнем один із штабів росіян. Крім Гаджибалаєва, там могли загинути ще 10 офіцерів.

Нагадаємо, 29 грудня ЗСУ завдали удари по позиціям окупантів і складу БК в Скадовську і Генічеську.


Ірина Паршина

У журналістиці із 2008 року. У Миколаївському центрі журналістських розслідувань працюю з 2015 року. Працювала у Херсоні як фотограф та фотокореспондент.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.