В окупованому Донецьку підірвали ексглаву “Роскомоса” Рогозіна
В окупованому Донецьку під обстріл потрапили колишній голова "Роскосмосу" Дмитро Рогозін та так званий премʼєр-міністр "ДНР" Віталій Хоценко.
Про це повідомляє Telegram-канал Babel.
За даними ЗМІ, чиновники Кремля святкували День народження Рогозіна в ресторані "Шеш-Беш".
"Двоє людей загинули, зокрема охоронець Хоценка. Рогозін отримав легкі поранення голови, спини, сідниць і стегна. Його госпіталізували та прооперують. Хоценко теж отримав поранення спини, але від госпіталізації відмовився", – йдеться в повідомленні.
Водночас, російські ЗМІ повідомляють, що лікарі в "ДНР" надають необхідну допомогу Дмитру Рогозіну і фахівцям групи військових радників, які потрапили разом із ним під обстріл у Донецьку.
"Свій стан Дмитро Рогозін оцінює як задовільний. Зараз йому проводять чергову перев'язку. За висновком лікарів, осколок міни, що потрапив у хребет, не підлягає вилученню", – йдеться в повідомленні.
Раніше ексдепутат Херсонської обласної ради Віталій Булюк, який пішов на співпрацю з російською окупантами та обійняв незаконну посаду "першого заступника губернатора" у створеній на сході області окупаційної адміністрації, постраждав внаслідок підриву автомобіля в м. Скадовську.
Нагадаємо, в окупованому Мелітополі українські війська підірвали базу аналітиків ФСБ.
Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою