Skip to main content

Кім розповів про наслідки ворожих обстрілів Миколаївщини

Внаслідок російських атак по Миколаївській області вчора та сьогодні жертв та постраждалих серед цивільних немає.

Вночі, 10 вересня, близько 01:10 Миколаїв зазнав обстрілів. Попередньо без жертв та постраждалих. Інформація про пошкодження уточнюється.

Про це в Telegram повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім.

Вдень, 9 вересня, орієнтовно о 14:00 ворог обстріляв смт Первомайське та с. Засілля Первомайської громади. Зафіксовано влучення по відкритих територіях. Постраждалих та руйнувань немає.

Також 9 вересня обстрілів зазнало с. Миколаївське Шевченківської громади. Інформація про пошкодження уточнюється. Внаслідок обстрілів у населеному пункті відсутнє світло.

В Баштанському районі зранку, 10 вересня, близько 05:30 були обстріли за межами сіл Червона Долина та Широке Широківської громади. Постраждалих теж немає.

Тривають обстріли території та прилеглих населених пунктів Березнегуватської громади. 9 вересня у с. Калуга, внаслідок артилерійського обстрілу виникла пожежа сухої трави та чагарників за межами населеного пункту. Без постраждалих.

Як ми повідомляли, з початку вторгнення РФ на Миколаївщині зруйновано або пошкоджено 10 687 цивільних об'єктів.

 

 


Андрій Попов

У журналістиці понад 20 років. Тематика: економіка, місцеве самоврядування, розвиток міста, ефективність використання публічних коштів.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.