21:20
705
3
08.02.2016

В Херсонской области Аваков и местные чиновники торжественно вручили людям ключи от... недостроя

«Сьогодні, 8 лютого, голова Херсонської обласної ради разом з Міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим вручили ордери на квартири  працівникам поліції та жителям Білозерського району», — информация такого рода размещена на официальном сайте Херсонского областного совета.

Как в ней говорится, «серед новоселів  і троє  відомих спортсменів – Артем Морозов, Дмитро Міхай та Андрій Проценко, які захищають честь області на міжнародних змаганнях, вони отримали  квартири в цьому будинку коштом обласного бюджету». Еще там пару абзацев о том, что это первый дом, построенный в Белозерском районе за время Независимости и пару фото: Путилова с Аваковым и двумя нардепама побокам, и красиво поштукатуренного дома. «Менше ніж рік на місці недобудованої адмінбудівлі зв’явилася ця 4-поверхівка», —  в этих словах Путилова слышится неописуемая гордость за проделанную работу.

И как бы все красиво и радостно. Но вот согласно фоторепортажу «Гривна. Новый формат» эта новостройка — далеко не новостройка, а незаконченный объект строительства.

За красивым фасадом открывается нелицеприятная картина: отсутствие перестенков между несущими стенами и вид на свежую, вполне вероятно, что лихорадочно накиданную еще этим утром, невысохшую штукатурку. Понятно, что и сам неоконченный объект строительства еще не подключен ни к одной коммуникации.

Самиздат

 

Обсуждение

Мася | 2016-02-09 09:28:45
Сейчас так сдают дома - я свою квартиру покупал в таком виде и доводил до ума. Мне бы кто-то дал хотя бы основу
Прес-служба Білозерської РДА | 2016-02-09 10:02:41
Щодо «недобудови» в смт Білозерка. Будівництво будинку стало соціальним проектом, що об’єднав зусилля Міністерства внутрішніх справ, Фонду підтримки індивідуального будівництва та громадян. Усього було задіяно 8,5 млн гривень. В будинку 28 квартир, в яких підведені мережі електро-, водо- та газопостачання. Також у кожній квартирі встановлено котли індивідуального опалення, лічильники для енергоносіїв. Згідно договору з підрядником, для здешевлення вартості житла, оздоблювальні роботи в середині квартир здійснюють власники квартир. (тому і собівартість житла 5 тис.грн кв.м). Під час спілкування з власниками квартир Арсен Аваков пообіцяв виділити кошти з бюджету МВС білозерським правоохоронцям на проведення внутрішніх робіт.
какакоф | 2016-02-09 22:17:23
аваков -- пи да рас . пе до фил и во р. сала хероям.
Please enter the letters as they are shown in the image above.
Letters are not case-sensitive.