02.11.2022
15:31

Доньку ексглави Міноборони Лєбєдєва підозрюють у роботі на ОПК Росії

Правоохоронці повідомили про підозру доньці ексміністра оборони України Павла Лєбєдєва - власниці підприємств, які постачали обладнання для оборонпрому.

Про це повідомляє Київська міська прокуратура.

Так, жінці інкриміновано організацію фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України (ч. 3 ст. 27 ст. 110-2 ККУ).

За даними слідства, 39-річна киянка – донька ексміністра, який наразі перебуває у розшуку за державну зраду, є кінцевим бенефіціарним власником ряду підприємств, що здійснюють діяльність на території України.

Одне них через підконтрольні підприємства, зареєстровані на території держави-агресора займалося постачанням та збутом обладнання для оборонно-промислового комплексу РФ.

Наразі вживаються заходи щодо встановлення місцезнаходження підозрюваної.

Нагадаємо, в червні цього року, в межах цього ж провадження, за клопотанням прокуратури суд заарештував та передав в управління АРМА 645 залізничних вагонів вартістю близько 650 млн грн, що належать підприємствам родини Лєбєдєва.

Також накладено арешт на інше майно цієї фінансово-промислової групи підприємств та їх власників. Зокрема, заарештовано 30 земельних ділянок, 30 об‘єктів нерухомості, у тому числі 6 цілісних майнових комплексів та корпоративні права 22 суб‘єктів

У центрі уваги