10.10.2022
12:29

На Миколаївщині внаслідок нічних обстрілів є постраждалі, серед них дитина - облрада

У понеділок, 10 жовтня, внаслідок нічного обстрілу Миколаєва та області постраждали мирні жителі, у тому числі поранена дитина.

Про це повідомила голова Миколаївської облради Ганна Замазєєва.

"Сьогодні, піся майже тижня "тиші" вночі знову були завдані удари по Миколаєву – 10 ракет по різних районах міста. Влучання зафіксовані по території ВНЗ та житлових будинків.Під удари також потрапили населені пункти Миколаївського та Баштанського районів. Обстріли зафіксовані на території Куцурубської та Березнегуватської громад. Є постраждалі, у тому числі дитина", - розповіла вона.

Замазєєва додала, що загалом, станом на ранок 10 жовтня, у миколаївських лікарнях перебувають 588 громадян, що постраждали від атак окупантів на Миколаївщину. Ще 84 потерпілі отримали допомогу амбулаторно.

Раніше голова Миколаївської ОВА Віталій Кім повідомив, що вночі 10 жовтня росіяни запустили по Миколаєву 10 ракет типу С-300.

Міський голова Олександр Сєнкевич розповів, що внаслідок обстрілу Миколаєва вночі 10 жовтня були пошкоджені житлові будинки, складські приміщення та будівля університету.

У центрі уваги