24.09.2022
19:55

Зеленський: нам потрібні засоби ППО, щоби економіка України почала працювати

Країни, які мають або виробляють системи протиповітряної оборони, повинні допомогти Україні закрити небо й дати можливість українській економіці працювати.

Про це заявив президент Володимир Зеленський в інтерв'ю французьким ЗМІ.

"Нам це (ППО - ред.) потрібно, щоб люди повернулися з-за кордону в Україну, пішли на роботу, діти пішли у школу. Це сьогодні те, що дає можливість, щоб економіка почала працювати. Євросоюз дає нам гроші, і Франція, і Німеччина - одні з тих економік, які дають ці гроші... Дешевше нам дати протиповітряну оборону, щоб запрацювала економіка", - сказав глава держави.

Він нагадав, що щомісяця дефіцит українською бюджету становить 5 млрд грн, на початок наступного року очікується на рівні 3-3,5 млрд грн.

Президент наголосив, що для підтримки України потрібно дати можливість закрити небо від російських ракет, хоча б частково, щоб люди повернулися додому з-за кордону й почали працювати та сплачувати податки.

Раніше Зеленський повідомляв про те, як Україна планує посилити протиповітряну оборону. За його словами, переговори ведуть одночасно з кількома партнерами.

У центрі уваги