12.09.2022
18:15

Без США нам повернути свою землю не вдасться - Зеленський

Україна потребує допомоги Сполучених Штатів Америки у звільненні своїх територій від російських окупантів. Адже саме США є лідером з обсягів підтримки української держави.

Про це заявив президент Володимир Зеленський в інтерв'ю телеканалу CNN.

"Вони (США - ред.) лідери щодо обсягів підтримки України. Без них нам повернути свою землю не вдастся. Я це розумію", - сказав він.

Зеленський зазначив, що він чує меседжі про те, що представники Республіканської партії можуть менше підтримувати Україну, ніж демократи. Проте він хоче вірити, що двопартійна підтримка залишиться.

"Для нас це дуже важливо. Ми воюємо. Ми не можемо дати можливості світу послабити підримку України, тому що Росія може тоді виграти цю боротьбу і це буде трагедія 21 сторіччя", - зауважив глава держави.

Президент наголосив, що за наявності сигналів про послаблення допомоги Україні або щодо підтримки Росії в деяких напрямках, наша країна буде комунікувати зі Штатами.

Додамо, що що 8 листопада у США відбудуться проміжні вибори, на яких буде повністю переобрана нижня палата Конгресу (Палата представників) та третина членів Сенату. Ймовірно, що після виборів контроль над Палатою представників перейде від демократів до республіканців.

Нагадаємо, минулого тижня президент США Джо Байден схвалив виділення Україні нового пакету військової допомоги в сумі 675 мільйонів доларів.

 

У центрі уваги