12.09.2022
13:08

Забирають спортивні снаряди та турніки: Окупанти тікаючи з Харківщини мародерять у школах

У Харківській області російські окупанти займаються тотальнним мародерством перед тим, як відійти на територію РФ. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

“На Харківському напрямку внаслідок успішного контрнаступу українських Сил Оборони окупанти намагаються втекти вглиб тимчасово захоплених територій. Частина з них намагається перейти кордон з рф і виїхати на територію білгородської області”, - йдеться у повідомленні.

За даними ГУР, під час втечі росіяни займаються масовим мародерством, завантажуючи на машини відібрані в українців генератори, телефони, комп'ютери. Зафіксовано непоодинокі випадки грабунків шкіл. Зі спортзалів виносять навіть турніки та спортивні снаряди.

Як розповіли розвідники, в одному з сіл росіяни викрали автобус та покинули за 6 кілометрів. В ньому виявлено 36 тіл російських військових.

"Особовому складу підрозділів так званої “ДНР”, що донедавна дислокувались в Ізюмі, довелося відступити на 60 кілометрів від міста, через відсутність поповнення боєкомплекту та палива. Їхні родичі шоковані розповідями про наступ України, оскільки в російських ЗМІ озвучується зворотна інформація – про успішний наступ армії РФ", - інформує ГУР.

Нагадаємо, українські війська завдяки контрнаступу швидким темпом відвоювали майже всю територію Харківської області.

У центрі уваги