24.01.2023
19:00

Василя Лозинського взяли під варту із правом внесення застави

Сьогодні, 24 січня, Вищий антикорупційний суд обрав міру запобіжного заходу для колишнього заступника міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Василя Лозинського. Його підозрюють у масштабній корупційній схемі на закупівлі генераторів.

Про це повідомили у ВАКС:

"У вівторок, 24 січня, слідчий суддя Вищого антикорупційного суду частково задовольнив клопотання детектива НАБУ та застосував до ймовірного пособника у справі про надання неправомірної вигоди ексзаступнику Міністра розвитку громад запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із альтернативою внесення застави у розмірі 805 200 грн".

Нагадаємо, фігуранта справи, якого підозрюють в організації корупційної схеми, взяли під варту з правом внесення застави розміром понад мільйон гривень.

Нагадаємо, у неділю Кабмін звільнив Василя Лозинського із посади. Посадовця затримали під час отримання неправомірної вигоди у розмірі 400 тис. дол. США. Ці кошти він одержав за сприяння в укладанні договорів на закупівлю обладнання та техніки. Кримінальне провадження було зареєстровано у вересні 2022 року.

У центрі уваги