30.12.2022
13:05

"Якби нікуди не йшов, залишився б живим": Кім розповів подробиці загибелі Вадатурського

Якби бізнесмена та засновника компанії "Нібулон" Олексія Вадатурського в момент оголошення повітряної тривоги не розбудив охоронець і він не пішов би в інше крило будівлі, то, ймовірно, залишився б живим.

Про це в інтерв'ю виданню "Новини-N" розповів голова Миколаївської ОВА Віталій Кім.

Так, відповідаючи на питання, и була загибель Олексія Вадатурського випадковістю чи все ж таки цілилися саме в нього, Кім сказав:

"Не готовий оцінювати. Офіційна позиція – це була навмисна атака. У той район прилітало багато ракет С-300 протягом тривалого часу. Коли пролунав сигнал тривоги, прокинувся охоронець. Олексій Опанасович зі своєї спальні, з одного крила будинку, перейшов до іншого крила і спустився у бомбосховище. І саме туди поцілила ракета. А те крило, в якому знаходиться спальня, залишилося неушкодженим. Тобто, якби він нікуди не йшов, залишився б живим. Якби проспав чи проігнорував тривогу, чи якби його не розбудив охоронець, був би живий". 

Нагадаємо, під час обстрілу Миколаєва в ніч проти 31 липня загинули директор ТОВ СП "НІБУЛОН" Олексій Вадатурський та його дружина Раїса.

Син Вадатурського Андрій днями розповів, що розслідування справи загибель підприємця вже на вирішальній стадії.

У центрі уваги