04.12.2022
19:20

У Кремлі дали поради місцевій владі РФ щодо святкування Нового року: які "рекомендації"

Кремль оприлюднив "рекомендації" щодо святкування Нового року для місцевої російської влади. Їй радять "виявити стриманість у витратах", але не забувати про "героїзм" своїх солдатів, які воюють проти України.

Про це повідомляють пропагандистські ЗМІ.

Так, за інформацією російського видання, пропаганду пропонується просувати зокрема під час дитячих свят. Під час їхнього проведення місцевій владі "необхідно передбачити згадку героїзму захисників вітчизни, можливість від імені дитини надіслати вітання".

При цьому, як зазначає Кремль, під час святкових заходів для дорослих існує "запит громадян на вияв стриманості у витратах".

В окупованих регіонах України - "ЛНР", "ДНР", Херсонській та Запорізькій областях - пропонується встановити ялинки та урочисто їх відкрити. Також рекомендується сформувати агітбригади (включно з Дідами Морозами та Снігуроньками), щоб привітати військових РФ.

У ЗМІ додають, що влада країни-агресора хоче, щоби регіони та муніципалітети вітали з Новим роком сім'ї учасників так званої "спеціальної військової операції" з дітьми, збирали та відправляли вітальні листівки російським солдатам і вітали поранених у госпіталях.

"Новорічні ярмарки рекомендується використовувати як "інструмент суспільної консолідації": дати можливість людям зібрати та відправити подарунок учасникам "спеціальної військової операції", а також розмістити на ярмарках стенди "Все для перемоги" , - розповідають у виданні.

Також Кремль закликає підтримати артистів "патріотичної спрямованості" при формуванні концертних програм. У їх список входять: Поліна Гагаріна, Олег та Родіон Газманови, Вікторія Дейнеко, Лариса Доліна, Ярослав Дронов (Shaman), співачка Зара, гурт "Земляне", Григорій Лепс, Денис Майданов, Олександр Маршал, Стас П'єха та інші.

Раніше повідомлялося, що рішення про встановлення новорічної ялинки у Києві ухвалять після консультацій з силами оборони. У разі її встановлення, фінансування відбуватиметься за рахунок меценатів.

У центрі уваги