04.12.2022
18:15

Українські військові завершили цьогорічні навчання у Великій Британії - Генштаб

У Великій Британії закінчилась остання цьогорічна серія навчань військових Збройних сил України. Навчальну програму відновлять у січні 2023 року.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

"У Великій Британії завершилася остання серія тренувань у 2022 році, які проводили із середини літа інструктори Збройних сил Канади Операції UNIFIER UK у тісній координації з армією Британії", - йдеться у повідомленні.

Українські військові навчилися надавати першу медичну допомогу, здобули навички зі стрільби, убезпечення та розпізнавання вибухової загрози, а також пройшли навчання веденню бою як у міських умовах, так і в окопах.

Зазначається, що наступного року навчання українських військ продовжаться.

"У рамках операції UNIFIER, канадської військової місії з навчання та розбудови потенціалу в Україні, Збройні сили Канади надішлють до Сполученого Королівства більше 220 військовослужбовців, більшість з яких працюватимуть інструкторами, за підтримки підрозділу командування та управління, для початкового розгортання приблизно чотири місяці", - додали у Генштабі.

Нагадаємо, за даними Генштабу, вже 6800 українських військових пройшли підготовку на західних полігонах за напрямком “експлуатація озброєння, військової техніки”.

У центрі уваги