04.12.2022
13:10

Потрапили в "кільце" під Бахмутом: на фронті в Україні загинули п'ятеро добровольців із Грузії

У Донецькій області під Бахмутом протягом останніх днів потрапила в оточення група добровольців із Грузії. В результаті було поранено грузинського командира, п'ятеро бійців – загинули.

Про це в ефірі телеканалу "Мтаварі" повідомив доброволець Ромео Парулава.

За його словами, загиблі служили в 57-ій бригаді з березня 2022 року, прибувши з Грузії в Україну.

"Командир поранений. Решта хлопців разом із нашими братами-українцями оточені. Триває боротьба, щоб вивести тих, хто залишився в живих, і винести тіла наших загиблих", – розповів Парулава.

Напередодні стало відомо про загибель під Бахмутом п’ятьох грузинів: Авто Руруа, Ромео Пічхая, Ромео Кварацхелія, Бадрі Маркелія, Мераба Аладашвілі.

3 грудня президентка Грузії Саломе Зурабішвілі висловила співчуття у зв’язку із загибеллю добровольців.

"У ці важкі хвилини приношу свої співчуття сім'ям, друзям і родичам усіх грузинських бійців, які загинули в Україні", – написала Зурабішвілі у Facebook.

Як уточнює портал "Новости-Грузия", на боці України зараз воюють до 1500 грузинських бійців. Частина проживала в Україні, частина – приїхала туди після початку війни як добровольці.

Додамо, що перший грузин-доброволець загинув в Україні 18 березня. Станом на 4 грудня в боях на боці ЗСУ загинули 33 громадянина Грузії.

Нагадаємо, за словами заступника голови ОП Михайла Подоляка, від початку повномасштабної війни з Україною РФ втратила на фронті близько 200 тисяч військових. Ця цифра включає ліквідованих, поранених, зниклих безвісти тощо.

У центрі уваги