01.12.2022
16:05

Окупація Маріуполя: з настанням холодів у місті хворіють і помирають все більше цивільних

У тимчасово окупованому російськими військами Маріуполі реєструють зростання захворюваності та смертності серед цивільного населення.

Про це повідомив радник міського голови Петро Андрющенко.

"Наслідки холодомору в Маріуполі. В цифрах. Лише за минулий тиждень в Маріуполі зареєстровано 764 випадки ОРВІ та 82 випадки пневмонії. У тому числі у дітей ОРВІ - 495 випадки, 21 - пневмонії. В порівнянні з першою половиною листопада зростання склало 91 відсоток", - розповів він.

Андрющенко також зазначив, що середньотижнева цифра смертності від природних причин досягла відмітки у 250 випадків, що на 100 випадків більша за жовтень, або зростання смертності лише за два останніх тижні склало 1,7 раза.

"Росіяни продовжують винищувати Маріуполь", - наголосив радник мера.

Раніше він повідомляв, що наразі у лікарнях Маріуполя пацієнти лежать у коридорах без нормальних умов, аптек у місті теж майже немає, тому дістати ліки дуже складно, а деякі – просто неможливо. До лікарень потрапляють дуже часто місцеві жителі з обмороженнями, бо у будинках немає опалення та вікон.

Нагадаємо, Маріуполь Донецької області практично повністю зруйнований внаслідок жорстоких обстрілів окупантів. Через російські обстріли повністю непридатні до проживання 914 багатоповерхових будинків, тобто понад 50 тисяч житлових квартир. Ці багатоповерхівки самі ж окупанти офіційно «приговорили» до демонтажу.

У центрі уваги