20.11.2022
13:10

У Луганській області українські військові звільнили від ворога вже 12 населених пунктів

Збройні сили України звільнили від російських загарбників уже 12 населених пунктів Луганської області.

Про це в ефірі національного телемарафону повідомив речник Східного угруповання військ Збройних сил України Сергій Череватий.

"Маючи великі сили на східному фронті, на Донбасі, росіяни понад чотири місяці не можуть прорвати оборону навіть в районі Бахмуту і Авдіївки. Звичайно, що це вимагає зосередження наших зусиль. Більше того, у Луганській області ворог вже терпить поразку. Вже 12 населених пунктів під українським прапором. І багато в чому там ініціатива за нами", - розповів речник.

За його словами, після поразок на кількох головних напрямках та провалі стратегічних планів Росія хоче здобути перемогу хоча би десь.

"Після того, як ворог зазнав невдач в стратегічних планах, не зміг взяти Київ, зазнав поразок на Харківському, Лиманському, і Херсонському напрямках, йому залишається на тактичному рівні здобувати якісь перемоги. Так як протягом всієї війни і навіть раніше одним із наративів російської пропаганди звучало "звільнення народу Донбасу", невідомого нікому раніше, то зрозуміло, що вони хочуть вийти на адмінкордони Луганської та Донецької областей. І відтак, якщо би вони вийшли на ці кордони, вони би і далі захотіли захопити повністю Запорізьку область", - сказав Череватий.

Нагадаємо, в окупованій частині Луганської області російські загарбники вимагають від населення писати "заяви" на відмову від українського громадянства. Також продовжується мобілізація медперсоналу.

У центрі уваги