09.11.2022
16:51

Миколаїв не повинен замерзнути – Віталій Кім

Голова Миколаївської ОВА розповів, які заходи планують проводити в області у випадку перебоїв з теплопостачанням. Влада Миколаївщини розробляє плани та можливі варіанти подолання кризових ситуацій.

Про це розповів Віталій Кім, передає Центр журналістських розслідувань.

Миколаївська область вже отримала першу партію безкоштовних дров, які роздали людям. Також ОВА зробила замовлення на опалювальні буржуйки, які роздаватимуть тим, хто цього потребує.

«Тепло та енергетика у нас в нормі, все працює на 100%, ми захищаємо наші об'єкти критичної інфраструктури. Ми розуміємо, що ворог може принести нам складності, і план щодо переміщення людей у ​​нас також є. Але в нас дорозгортаються 700 пунктів обігріву, зокрема й великі. Тому ті люди, які не хочуть чи не можуть виїхати з Миколаївської області, у них буде можливість цієї зими залишитись тут і якось її пережити», - зазначив Віталій Кім.

Додатково проводиться робота з пошуку та закупівлі дизельних генераторів і засобів зв’язку, щоб могла ефективно працювати система управління містом.

Нагадаємо, жителі Миколаївщини почали безкоштовно отримувати дрова. Миколаївська область стала першим регіоном, де жителі прифронтових районів змогли отримати дрова для опалення домівок.

У центрі уваги