08.11.2022
20:15

Графіки відключення електрики зроблять більш передбачуваними - прем'єр

Енергетики працюють над тим, щоб в Україні поступово зробити графіки відключень електроенергії більш передбачуваними для людей та бізнесу.

Про це під час засідання уряду 8 листопада сказав прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Зараз російські терористи сконцентрувалися на знищенні систем генерації та розподілу електроенергії. Тому, на жаль, ми не можемо виключити і подальших ударів по системах водо- та теплозабезпечення", - заявив Шмигаль.

За його словами, найскладніша ситуація з погляду електроенергії зараз у Києві, Київській та Харківській областях. Російські терористичні війська прицільно били у цих регіонах, намагаючись знищити магістральні лінії та підстанції.

"Наразі енергетики працюють над тим, щоб поступово зробити графіки відключень більш передбачуваними для людей та бізнесу. Звичайно, всі ми повинні розуміти, що це можливо лише за умови, що нових пошкоджень не буде. І всі ми свідомо будемо ставитися до економії споживання електроенергії", – додав Шмигаль.

Прем'єр запевнив, що енергетики працюють, сили протиповітряної оборони працюють і робиться все можливе, щоб якнайшвидше відновити повноцінну роботу енергосистеми.

Раніше очільник Кабміну повідомив, що найбільші проблеми з електропостачанням наразі у Києві, Київській та Харківській області. Зумовлено це прицільними ударами ворога по енергетичній інфраструктурі в цих регіонах.

У центрі уваги