08.11.2022
14:30

Повідомив сторонній особі місце дислокації підрозділів ЗСУ: в Чернігові затримали бійця тероборони

У Чернігові викрили та затримали бійця Сил територіальної оборони за підозрою у розголошенні інформації про місце дислокації підрозділів Збройних сил України.

Про це повідомляє прокуратура Чернігівської області.

Так, за даними слідства, 63-річний житель Чернігова хотів організувати та сприяти незаконному переправленню особи через державний кордон. Так, військовий ТРО ще на початку серпня повідомив сторонній особі, яка планувала перетнути кордон, місце дислокації підрозділів ЗСУ.

Повідомляється, що чернігівець наголошував на тому, що для безперешкодного перетину українсько-білоруського кордону необхідно надати співробітникам спецслужб Білорусі інформацію про розташування української армії.

Наразі правоохоронці повідомили йому про підозру за фактом несанкціонованого поширення інформації про розташування ЗСУ чи інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчинене в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 114-2 Кримінального кодексу).

Нагадаємо, в Миколаєві правоохоронці затримали коригувальника, який наводив російські ракети по будівлі Служби безпеки України.

У центрі уваги