07.11.2022
19:55

Навіщо державі було потрібно відчуження "Мотор Січ" і "Укрнафти": Зеленський відповів

Відчуження у власність держави АТ "Мотор Січ", ПрАТ "Запоріжтрансформатор", ПрАТ "АвтоКрАЗ", ПАТ "Укрнафта", ПАТ "Укртатнафта" – це необхідний крок, який допоможе забезпечувати нагальні потреби сектору оборони.

Про це заяив президент Володимир Зеленський.

"Наша відсіч ворогу має бути максимально ефективною та злагодженою. На засіданні Ставки Верховного Головнокомандувача ухвалено рішення про перехід у власність держави активів стратегічно важливих підприємств: АТ "Мотор Січ", ПрАТ "Запоріжтрансформатор", ПрАТ "АвтоКрАЗ", ПАТ "Укрнафта", ПАТ "Укртатнафта". Такі кроки, необхідні для нашої держави в умовах війни, здійснюються згідно з чинними законами і допоможуть забезпечувати нагальні потреби нашого сектору оборони", – наголосив глава держави.

Він додав, що у ці важкі часи необхідно спрямувати всі сили задля звільнення нашої землі та людей, підтримки української армії.

Раніше секретар РНБО Олексій Данілов повідомив, що активи компаній "Мотор Січ", "Запоріжтрансформатор", "АвтоКрАЗ", "Укрнафта" та "Укртатнафта" передано в управління Міністерства оборони.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що ці підприємства працюватимуть для задоволення оборонних потреб держави у режимі 24/7.

 

У центрі уваги