04.11.2022
16:53

Під час окупації Куп'янська збирала "податки" для росіян: у Харкові затримали жінку

У Харкові правоохоронці затримали жінку, яка під час окупації Куп'янськаперейшла на бік загарбників та збирала "податки".

Про це повідомляє Державне бюро розслідувань.

"Після того, як у Куп’янськ зайшли збройні формування РФ, зрадниця одразу пішла з ними домовлятися, розказала, що працювала в місцевій податковій і може надати дані місцевих платників податків", - йдеться у повідомленні.

За інформацією від ДБР, жінку одразу взяли в окупаційну адміністрацію. Вона допомагала загарбникам вести документообіг, а також збирати "данину" з місцевого населення під виглядом податків.

"Після звільнення Куп’янська жінка втекла до Харкова. ДБР вдалося встановити де ховається колишня працівниця Куп’янської державної податкової інспекції та затримати", - додали в ДБР.

Наразі їй повідомлено про підозру у державній зраді, за що жінці загрожуватиме довічне позбавлення волі з конфіскацію майна.

Нагадаємо, в Харківській області правоохоронці затримали депутата сільради, який під час окупації регіону сплачував податки до бюджету Росії та вивозив до РФ українське зерно. 

У центрі уваги